Başbakan Yıldırım: “Bağcılar Bizi Asla Yalnız Bırakmadı”

Başbakan Binali Yıldırım, Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen mitingde Bağcılar’ın Türkiye’nin bir özeti olduğunu belirterek, ilçenin özellikle son yıllarda büyük bir gelişme gösterdiğini vurguladı ve hizmetlerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve milletvekillerine teşekkür etti.

24 Haziran seçimleri öncesinde Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılan Başbakan Binali Yıldırım, binlerce ilçe sakinine hitap etti.

Konuşmasına Bağcılar’ın Türkiye’nin özeti olduğunu ifade ederek başlayan Yıldırım, “Bu coşku ve heyecanın bize büyük sorumluluk getirdiğini biliyoruz. Bu sorumluluğu 15 yıldır Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte üzerimizde taşıyoruz. Türkiye’nin aydınlık yarınları için birlikte yürüyoruz. Birliğimiz, dirliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz için ‘durmak yok yola devam’, diyoruz. Güçlü Türkiye için ‘durmak yok yola devam’ diyoruz” diye konuştu.

“SORUNLARI TORUNLARIMIZA BIRAKMIYORUZ”

Türkiye’nin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için gece- gündüz çalıştıklarının altını çizen Yıldırım, Bağcılarlılardan büyük destek gördüklerini belirtti. Bağcılar’ın her zaman ahde vefasını gösterdiğini de kaydeden Yıldırım, 2013 yılından itibaren gezi olaylarında, ardından 17- 25 Aralık kumpası ve 15 Temmuz darbe girişimi sırasında kendilerini asla yalnız bırakmadığını hatırlattı. 15 yıl boyunca ülkenin dağ gibi hizmetlere kavuştuğunu da vurgulayan Yıldırım, AK Parti’nin sorunları torunlarına bırakmadığını söyledi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü, İstanbul Ankara Hızlı Tren, 3. Havalimanı, Marmaray, Avrasya Geçidi gibi projeleri hizmete sunduklarını hatırlatan Yıldırım, Kanal İstanbul ile Çanakkale 1915 Köprüsü’nün de dünyanın en önemli projeleri arasında yer aldığını vurguladı.  Türkiye’nin ordusu ve polisiyle teröre büyük darbe vurduğunu da kaydeden Yıldırım, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında büyük bir başarı elde edildiğini ve terör yuvalarına Türk bayrağı dikildiğini sözlerine ekledi.  Yıldırım, konuşmasının sonunda ise ilçeye büyük hizmetler sunan İBB Başkanı Mevlut Uysal, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile milletvekillerine teşekkür etti.

“DONDURMA İKRAM ETTİ”

Bu arada Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile birlikte Çarşı Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Esnaf ile sohbet eden Yıldırım daha sonra bir dondurmacının tezgahının başına geçerek ilçe sakinlerine dondurma ikram etti.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir