Bahçelievlerde Yaşlı ve Engellilere Bedava Traş

Bedava BahBerber açıldı…

Bahçelievler Belediyesi, ilçede yaşayan engelliler, 65 yaş üstü bakıma muhtaç yaşlılar için ücretsiz berber hizmeti vermeye başladı.

Bahçelievler Belediyesi, engelli, bakıma muhtaç 65 yaş üzeri vatandaşlara yönelik ücretsiz berber hizmeti vermeye başladı. Başlatılan uygulamayla engelli, bakıma muhtaç yaşlıların saç ve sakalları, hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak kesiliyor. Uygulamadan, şehit yakını ve gaziler de yararlanabiliyor.

Vatandaşların büyük beğenisini toplayan ücretsiz berber hizmetinin, pandemi geçtikten sonra yatalak hastalar, felçli ve evden çıkamayacak derecede hasta vatandaşları da kapsayacak şekilde genişletilecek. Bakıma ihtiyaç duyan engelli ve hastalara verilen hizmet, özellikle yakın aile bireyleri tarafından takdirle karşılanıyor.

bedava traş

Konuyla ilgili konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır; "Engellilerimiz, yaşlı büyüklerimiz pek çok kişisel ihtiyaçlarını akrabalarının yardımları sayesinde yapmak zorunda kalıyor. Biz de özellikle berber hizmeti konusunda bu insanlarımıza yardımcı olmak istedik. Koronavirüs tedbirlerini en yüksek seviyede uygulayarak ücretsiz bir şekilde berber hizmeti sunuyoruz. İnsanımıza ihtiyaç duyduğu her an yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bu hizmetlerimiz, koronavirüs salgını tamamen geçtikten sonra berberimizin evlere gideceği şekilde genişleteceğiz. Komşularımızın hayır duasını almak bize güç veriyor" diye konuştu.

Ücretsiz berber hizmeti almak isteyenlerin 444 0 311 numaralı telefona başvurabileceği belirtildi.


Yazdır   e-Posta