Çarşamba, 21 Kasım 2018

Bağcılar Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, 2018-2019 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nin açılış maçında Altınordu Belediyesi’ni 63-60 yendi. Yeni sezona galibiyetle başlangıç yapan sporcuları tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Bundan sonraki maçlarda da aynı başarının devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2018-2019 sezonu hafta sonu oynanan maçlarla başladı. 2014 yılında namağlup olarak çıktığı Süper Lig’de mücadele eden Bağcılar Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, 14 Ekim Pazar günü açılış maçında Altınordu Belediyesi’yle karşılaştı.

Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda saat 17.00’de başlayan maça sporseverler de büyük ilgi gösterdi. Yeni sezona çok iyi hazırlanan Bağcılar Belediyesi, kendisinden beklenilen performansı gösteren bir oyun sergiledi. Zorlu geçen mücadelede Altınordu, devreyi 33-29 önde kapadı. Takım koçu Emrah Elban’ın yönlendirmeleri doğrultusunda maça sarılan mavi-beyazlılar oyunu lehlerine çevirmeyi başardı. Süper Ligi’n açılış maçında Bağcılar Altınordu’yu 63-60 yendi. Bağcılar Belediyesi, bu skorla ligde 6. sırada yerini aldı. Bağcılar Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Galibiyetle Başladı

“Aynı başarının devam edeceğine inanıyorum”

Galibiyetten dolayı engelli basketbolcuları tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Zor bir ligde dev rakiplere karşı güzel bir mücadele veren sporcularımızla gurur duyuyorum. Bundan sonraki maçlarda da aynı başarının devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Takım koçu Emrah Elban, desteklerinden dolayı Çağırıcı’ya teşekkür ederken takım kaptanı Ali Alu da “Bu maça inanarak çıktıklarını ilk yarıyı geride kapatmalarına rağmen Takım ruhunu kaybetmeyerek ikinci yarıyı güzel bir sonuçla geçirerek maçı kazandık takım olarak çok mutluyuz” diye konuştu.

Ramazan Kumanya Paketleri
Marka ürünlerden ramazan kumanya paketleriniz hazır
Tel: (0212) 503 06 02
www.kumanyapaketleri.com

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Arısanat Yayınevi
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

İthalattan İmalata Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri imalatçılarımıza uygun fiyata
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Ücretsiz Servis
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi