Türk Eğitim Sen Bağcılar Kandil Mesajı Yayımladı

Türk-Eğitim-Sen Bağcılar İlçe Başkanı Mutlu Gürbüz, Miraç Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Tüm öğretmenlerin Miraç Kandilini kutlayan Gürbüz; "Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, Miraç Kandili'nin ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştırmasını Mevlamızdan niyaz ediyorum" dedi.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Bağcılar'da görev yapan eğitimcileri evde kalmaları noktasında uyaran Mutlu Gürbüz, tüm eğitim gönüllülerinin bu mübarek geceyi sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmelerini diledi. Bu çerçevede bugüne kadar alınan kararlara ilave olarak salgınla mücadelede sürecin güçlü bir şekilde yönetilmesi bakımından evde kalmanın faydalı olacağını düşündüğünü dile getirildi.

Türk Eğitim-Sen Bağcılar İlçe Başkanı Mutlu Gürbüz, virüsün, temasla yayıldığı göz önünde bulundurulduğunda, teması asgariye indirme noktasında evde kalan ücretli öğretmenlerin görevde kabul edilerek ücretlerinin ödenmeye devam edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Türk Eğitim Sen Bağcılar


Yazdır   e-Posta