Cumartesi, 20 Ekim 2018

24 Haziran seçimlerine yaklaştıkça Faiz Lobisi, Erdoğan düşmanları ve Türkiye düşmanlarıyla birlikte AK Parti'nin kaybetmesi umuduyla dolar ile dans etmekte yarışıyorlar. Erdoğan kazanamasın da bu ülke de batsın diyen vatan hainleri bir yandan dolar alıyor ,bir yandan da cadde cadde sokak sokak dolaşarak ülkenin ne hale geldiğini gördükleri herkese anlatmaya çalışıyorlar.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü. Millet kuklayı da gördü, kuklacıları da gördü. Onlara fırsat ve izin vermeyecektir. Allah'ın izniyle 24 Haziran yeni bir gün olacağı gibi yeni bir dönemin de başlangıcı olacaktır." dedi.

Faiz lobisi seçimi fırsat bilip TL’ye resmen savaş açtı. TCMB’nın faiz indirim taleplerine oldukça sinirleniyorlar. Faizlerin artırmasını istiyorlar. Erdoğan düşmanları, Faiz Lobisi, Siyonistler, İslam Düşmanları bu seçimde birlikte hareket ediyorlar. Ortak paydaları AKP iktidarını yok etmek. Özellikle seçim büyük fırsat.

6 aydan beri dolar üzerine oynanan bu oyun seçime sayılı günler kala daha hızlanacaktır. Ama bir şeyi unuttuklarını açıkça söylemekte fayda var. Bu ülke insanı üzerinde oynanan bu oyunlarda çok tecrübeli bir konumda. İstiklal Marşı bu tecrübeler üzerine yazılmış olduğunu çok iyi bilen bir gençliğe sahip.

Dolar seçimden önce dolar, seçimden sonra dolmaz ise ne olacak? Elinizde patlayacak dolarları nereye satacaksınız. Bu ülke içinde barındırdığı bu vatan hainlerinden az çekmedi. Sıfır Erdoğan düşmanlığınız yüzünden bu cennet vatan verdiğiniz zarar ne olacak. Bu millet vatan hainleri unutmadı, unutmayacak!

Bizden uyarı. 24 Haziran seçimlerinde büyük umutlarla aldığınız dolar elinizde kalır da döviz büfelerinin önüne gelmeyesiniz. Bu millet sizi asla affetmeyecektir.

Vatandaşlarımız kesinlikle panik alımları yapmasınlar. Soğukkanlılıkla TCMB’nın kararını beklesin. Türkiye’ye karşı ekonomik savaşta devletimizin yanında olmalıyız. Döviz talebi kesinlikle bizim zararımızadır. Aklı selim hareket etmeliyiz.

Dolar yükseliyor

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ramazan Kumanya Paketleri
Marka ürünlerden ramazan kumanya paketleriniz hazır
Tel: (0212) 503 06 02
www.kumanyapaketleri.com

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Arısanat Yayınevi
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

İthalattan İmalata Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri imalatçılarımıza uygun fiyata
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Ücretsiz Servis
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi