Yenimahalle Gençlik Merkezi İnşaatı Bitmek Üzere

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bağcılar’a kazandırılan Yenimahalle Gençlik Merkezi ve Zeminaltı Otoparkı inşaatı büyük oranda tamamlandı. 3 bodrum kat, zemin kat ve +6 kat olarak yapılan ikinci Gençlik Merkezi’nde eğitim ve sosyal etkinlik alanları dışında 344 kişilik öğrenci yurdu ve 504 araçlık zeminaltı otoparkı da bulunuyor. Bittiğinde rengarenk bir görünüme sahip olacak binanın 2019 yılının başında açılması bekleniyor.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi’nde 2014 yılından beri 24 ayrı branşta hizmet veren Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezi’nin bir yenisi Yenimahalle’de inşa ediliyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan Yenimahalle Gençlik Merkezi ve Zeminaltı Otoparkı inşaatının yüzde 70’i tamamlandı. 6 bin 947 metrekare alana kurulan bina 3 bodrum kat, zemin kat ve +6 kat olarak yapılıyor. Gençlik Merkezi’nin içinde kütüphane, derslik, sanat atölyeleri gibi eğitim veren salonlarının yanında kafe, fitness, yoga, plates, oyun ve medya içerikli sosyal etkinlik salonları da var. 344 öğrencinin kalacağı yurt ve yemekhanesi bulunan Gençlik Merkezi’nin çevresinde ise futbol sahası, dinlenme ve piknik alanları yer alıyor. Yenimahalle Gençlik Merkezi

“Modern binamızda gençlerimiz kendilerini geliştirme imkanı bulacak”

Rengarenk bir görünüme sahip olacak yeni Gençlik Merkezi’nin altında 504 araçlık zeminaltı otoparkı da var. Bu devasa otopark sayesinde bölgedeki araçların park sorunu da çözülmüş olacak.

Gençlik Merkezi’nin yakında hizmete açılacağını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Gençlik Merkezi’mize gösterilen rağbet ikincisini açmamıza olanak sağladı. Modern ve donanımlı binamızda gençlerimiz kendilerini geliştirme fırsatı bulacak. İnanıyorum ki daha ileri seviyede hizmet sunacak olan Yeni Gençlik Merkezi’miz de çok ilgi görecek. Gençlere bu imkanı sunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal’a Bağcılarlı hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir