Endüstiriyel Temizlik Ürünlerinde Kar-tem Güvencesi

kartem temizlik ürünleri

Her büyüklükte firmaların ve kamu kuruluşlarının ihtiyacı olabileceği temizlik ürünleri sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bu firmaların ihtiyaçları olan endüstriyel temizlik ürünlerini ve malzemelerini sağlayan Kar-tem, Saving markası ile saygın kuruluşlar arasında yer almaktdır.

Saving markası KARTEM SAN.TİC.LTD ŞTİ nin patentli markasıdır.

Güngören'deki temizlik ürünleri imalatı ile Bağcılar, Esenler, Bakırköy,Güngören bölgelerinin yanında İstanbul'un tüm ilçelerine temizlik ürünleri hizmeti vermektedir. Temizlik ürün yelpazesi oldukça geniş olan Kar-tem kaliteden ödün vermeden hizmetine devam etmektedir.

İstanbul'da sektördeki satıcı çokluğuna rağmen kurumlar ve kurumsal firmalara uygun fiyata toptan temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri vererek haklı bir övgü elde etmiştir. Günümüze gelene kadar her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutan firma bu felsefesini bugün tüm ülkeye hizmet olarak sunmaktadır.

Kartem Temizlik Ürünleri Sanayi Mah. Yıldırım Sokak No: 19 Güngören adresinde hizmet vermektedir. Firma Telefonları 0212 643 17 41 - 0212 643 15 41

Firmanın üretimini ve dağıtımını yaptığı ürünleri www.kartem.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Firma e-maili : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Yazdır   e-Posta