Halı Yıkama Servisleri çoğaldı, kalite düştü

Halı Yıkama Servisleri

Hatırı sayılır bir ücret ödeyerek aldığınız halılar halı yıkama fabrikasından renkler solmuş olarak size geri geldiğinde ne yaparsınız? Özenle seçip beğenerek aldığınız halılarınızı halı yıkama firmasına verirken de aynı özeni göstermek gerekiyor. Severek aldığınız, üzerine basmaya kıyamadığınız halılarınızı yıkatmaya verirken dikkat etmek gerekir. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız, hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Son dönemlerde İstanbul'da sayısını tahmin edemeyeceğiniz kadar yıkama fabrikası bulunmakta. Ayrıca oto yıkama firmalarının da bu işi yaptığını düşünürseniz halılarınızı yıkatmaya verirken üç defa düşünmeniz gerekmekte.

Halı yıkatayım derken halılarınızdan olmayın!

Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkatma işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız. Donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.

2006 yılından beri İstanbul Bağcılar'da son sistem makinelerle halı yıkama işini hakkıyla yapan Cantaş Halı Yıkama doğru teknikler ile halılarınız yıkıyor. Ücretsiz servis sistemi sayesinde halılarınızı kapınızdan alıyor, özenle yıkayıp, kurutup ambalajlayarak yine kapınıza teslim ediyor.. Böylece size hem paradan hem de zamandan tasarruf yapmak kalıyor

Firma geniş servis ağıyla Bağcılar merkezinden başlayarak İstanbulun Avrupa yakasındaki tüm semtlerine halı yıkama hizmeti vermekte.

Detaylı bilgi için Halkalı Cantaş Halı Yıkama web sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Tags:

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir