Halı Yıkama Servisleri çoğaldı, kalite düştü

Halı Yıkama Servisleri

Hatırı sayılır bir ücret ödeyerek aldığınız halılar halı yıkama fabrikasından renkler solmuş olarak size geri geldiğinde ne yaparsınız? Özenle seçip beğenerek aldığınız halılarınızı halı yıkama firmasına verirken de aynı özeni göstermek gerekiyor. Severek aldığınız, üzerine basmaya kıyamadığınız halılarınızı yıkatmaya verirken dikkat etmek gerekir. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız, hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Son dönemlerde İstanbul'da sayısını tahmin edemeyeceğiniz kadar yıkama fabrikası bulunmakta. Ayrıca oto yıkama firmalarının da bu işi yaptığını düşünürseniz halılarınızı yıkatmaya verirken üç defa düşünmeniz gerekmekte.

Halı yıkatayım derken halılarınızdan olmayın!

Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkatma işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız. Donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.

2006 yılından beri İstanbul Bağcılar'da son sistem makinelerle halı yıkama işini hakkıyla yapan Cantaş Halı Yıkama doğru teknikler ile halılarınız yıkıyor. Ücretsiz servis sistemi sayesinde halılarınızı kapınızdan alıyor, özenle yıkayıp, kurutup ambalajlayarak yine kapınıza teslim ediyor.. Böylece size hem paradan hem de zamandan tasarruf yapmak kalıyor

Firma geniş servis ağıyla Bağcılar merkezinden başlayarak İstanbulun Avrupa yakasındaki tüm semtlerine halı yıkama hizmeti vermekte.

Detaylı bilgi için Halkalı Cantaş Halı Yıkama web sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Tags:
© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir