Kılıç Eldivenden 500 Dolarını Bozdurana Bir Çift Mutfak Eldiveni Hediye

Yüksek Isıya ve yüksek ateşe dayanıklı eldiven üreticisi Kılıç Eldiven "dolarını bozdur" kampanyasına mutfak eldiveni hediye ederek katıldı.

Kılıç Eldiven sosyal medya hesabından yaptığ açıklamada 500 dolar bozdurup makbuzunu getirene bir çift yüksek ısıya dayanıklı mutfak eldiveni hediye ediyor.

Bağcılar'da Isıl Tesirlerine karşı koruyucu eldivenler üreten firma, Cumhurbaşkanının "dolara karşı milli duruş" kampanyasına katılarak doların ateşini düşürmede kendi üzerine düşeni yapmak istiyor. Facebook hesabından yapılan bu duyuru firmanın takipçileri tarafından takdirle karşılandı ve oldukça ilgi gördü.

Kılıç eldiven hediye eldiveni

1998 yılından beri iş güvenlik malzemeleri imalatı yapan Kılıç Eldiven imalatları olan Isı ve ateşe karşı koruyucu eldivenler, yanmaya karşı dayanıklı eldivenler üretiyor. Üretilen eldivenler EN 407 (ocak 2005 tarihi itibarı ile) standartlarına uygun, %100 pamuktan imal ediliyor. Kanserojen madde olan asbest (amyant) içermeyen muflon eldivenler, ısıya dayanıklı eldiven EN420 sertifikalı mekanik tehlikelere karşı kaynak ve montaj eldivenleri üretmektedir.

Kılıç eldiven

Bu haber yoruma kapalıdır

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir