Vedat Kundura'dan büyük indirim kampanyası

Ülkemizin en büyük bayan ayakkabı üreticilerinden Vedat Kundura, 2017 yılı son iki ayında % 50'ye varan sezon indirimi kampanyası modeline geçti.

Buna göre 1 Kasım 2017 itibariyle 2 ay sürecek büyük indirim kampanyası yıl sonuna kadar değiştirilmeyecek. Gerçekleştirilen indirimle www.vkshoes.com ziyaretçileri sitedeki tüm ayakkabı modellerine %50 ye kadar indirimlerle sahip olacaklar. Firmanın web sitesinde outlet bölümünü açılması yoğun ilgi gördü. Kısa sürede outlet bölümündeki ayakkabıların birçok modeli tükendi.

Vedat Kundura e-ticaret sorumlusu, www.vkshoes.com ziyaretçilerine özel indirimler sağladıklarını, amaçlarının üretilen bayan bot ve bayan çizmelerle bu kış son kullanıcı bazında iyi bir trend yakalamak. Kalite ve uygun fiyatı birlikte arayan her türlü tüketici vkshoes.com’un hedef kitlesi içinde yer alıyor. Söz konusu strateji doğrultusunda vkshoes ürünlerini muadilleriyle aynı kalitede, fakat yüzde 50 daha ucuz fiyattan tüketiciye ulaştırılacak.

Vedat Kundura elindeki üretim potansiyelini tuketici lehine etkili bir şekilde kullanarak, kalite ve güvenden ödün vermeden, marka değerini üst sıralara çıkarmayı hedefliyor. Firmanın 2017 sonbahar - kış bot ve çizme modelleri ile tüketicinin gönlünde taht kurmak istiyor.

vkshoes.com da büyük indirim


Yazdır   e-Posta