Kombi ve Petek Temizliği Yakıt Giderlerinizi %20 Azaltır

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
İstanbul Petek Temizleme

İstanbul petek temizleme servisi olarak radyatörlerinizi sökmeden evinizi kirletmeden kalorifer temizliğini yapıyoruz. İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20’ ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz, koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getiriyoruz.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Petek temizliği hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler Atakent, Avcılar, Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Haznedar, Beşyüzevler, Esenler, Fatih, Güngören, Sultangazi, İncirli, Şirinevler, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın altı günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor, peteklerimizin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak.

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Radyatörler temizlendiğinde çok daha verimli çalıştığı açıkça görülmektedir.

Bireysel ısıtma sistemlerinde kalorifer suyunun temiz olması kombinin yüksek güç harcamasını önler. Suyun temiz olması hem kombinin ömrünü uzatır.

Hemde kısa sürede peteklerin yüksek ısıya ulaşması sağlanır.

Peteklerinizin temizleme işlemi sonrasında radyatörlere su akışı arttıkça kombiniz daha verimli ve ekonomik bir şekilde çalışacaktır.

İstanbul Petek Temizleme Servisi | 0535 987 73 60 | Tel: 0212 436 53 44