Giyotinli Cam Sistemleri Nargile Cafelerin Vazgeçilmezi Oldu

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bağcılar Meydan'da kentsel dönüşüm ile birlikte yeni yapılan binalardaki giriş dükkanlara nargile cafeler açıldı. İçeride oluşan kokuları giderme noktasında giyotinli camlar, firmaların can simidi oldu. Giyotin cam vitrin üstten aşağı açılır kapanır özelliğe sahip olması mekanlara hem dekoratif bir hava katıyor hem de içerinin havalandırılmasına katkıda bulunuyor.

Son zamanlarda Bağcılar'daki nargile cafe, pastahane, simit sarayı gibi halkın yoğunluklu kullandığı oturmalı mekanlarda kullanılmaktadır. Otomatik açılır bir sisteme sahip olan Giyotin Cam modelleri komplike bir yapıya sahiptir. Uzaktan kumanda il aşağı ve yukarı doğru açılıp kapanan bir sistemdir. Böylesi bir komplike yapının imalatı, montajı, biraz pahalı olmasına rağmen en çok tercih edilen sistem olmaya devam diyor.

Bağcılar ve çevre ilçelerde giyotinli cam bölmelerin imalat, montaj, bakımı ve tamirini yapan www.cambalkontamirservisi.com 'un koordinatör müdürü Hadi Usta sistemin uzman kişiler tarafından montajı ve tamir edilmesi gerektiğini ifade diyor. Giyotinli cam sistemlerinin tamiri noktasında mobil servis ekibiyle ful donanımlı araçlarıyla haftanın her günü servis hizmeti sağlayan firma giyotinli cam ve pergole tente arızalarında değişmesi gereken parçaya ihtiyaç duyulduğunda en ekonomik fiyat avantajları ile hizmet veriyor..

Bağcılar giyotinli cam sistemleri

Dekoratif özelliği ile ön plana çıkan giyotin cam balkon sistemleri İstanbul'da bir çok farklı alanda ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Şık mekan yaratmak isteyen işletmelerde, restorant ve cafelerde olduğu gibi daha bir çok sektörde de ilgi görmektedir. Bu sistemlerde tamperli cam ve ısıcam özelliğine sahip cam modelleri kullanılmaktadır

En sık yaşanan giyotin cam balkon sorunları mekanizmanın yukarı aşağı taşıyan sistemin arıza vermesidir. Servislerin bildirdiği raporlara göre en belirgin talep izolasyon konusunda gelmektedir. Ek yerlerinde izolasyon gücünü kullanıcı hataları ve parça ömrünü yitirmesi nedeni ile sorunlar çıkmaktadır. Motor aksamı, kayış bölümlerinde de zamanla arızalar oluşabilmektedir. En iyi giyotin cam tamiri firması olarak onarımı ve tamiri gayet pratik olan bu işlemlerin tümünde www.cambalkontamirservisi.com İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet sunuyor.