Yaz Bitmeden Panjur Bakımlarını Yaptırmayı Unutmayın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Hayatımızın büyük bir bölümünde yer alan mekan dekorasyonunda panjur önemli detaylar arasındadır. Panjur ilk olarak dekoratif bir ürün gibi görünse de evlerin ve iş yerlerin dış etmenlerden korunabilmesinde fayda sağlar. Sağlam ve kolay bozulmayan yapıya sahip olan panjurlar bazı etmenlere bağlı olarak zamanla arızalar görebilir. Panjurlarınızda yaşanan herhangi bir arıza için İstanbul panjur tamiri servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Panjur Kumanda Tamiri

İstanbul'daki tüm ilçelerde bulunan iş yerlerinde ve evlerde kullanılan panjurların uzaktan kumada arızaları için uzman panjur servisinden destek alabilirsiniz.

Bahçelievler İş Yeri Panjur Tamiri

İş yerlerinde kullanımı yapılan panjurların kusursuz çalışması gerekir. Özellikle otomatik olarak çalışan panjurların bazı aksamlarında meydana gelmiş olan arızalar günlük işleri aksatabilir. Bahçelievler ilçemizde pek çok kafe ve iş yerleri mevcuttur. İş yerlerinizin görünümü ve prestiji açısından firmamızdan panjur tamiri hizmetleri alabilirsiniz.

Bahçelievler'den Tüm İstanbul'a Panjur Servisi

Bahçelievler panjur servisi, rutin olarak yapılması gereken konulardan bir tanesidir. Düzgün ve rutin olarak yapılmayan panjurlarda hava koşullarına ve kullanım şartlarına bağlı olarak bazı teknik sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar büyümeden önce firmamızdan panjur yağlama ve bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Çınar Panjur İstanbul'da tüm semtlere panjur tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Bahçelievler panjur servisi

Panjur İpi Değişimi ile panjurları yenileyin

Panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Bu gibi durumlarda sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

Panjur Makası Değişimi Hizmetleri

Panjur makası değişimi sık yapılmaz. Fakat yıpranan panjur aparatları panjurların çalışmasını engeller. En önemlisi de eğer panjur makaslarında bir arıza söz konusu ise bu panjurların düşmesine neden olabilir. Eğer panjur masklarınızda oksitlenme ve gevşeme gibi sorunlar varsa mutlaka alanında uzman ve deneyimli ekibimizden bu konuda hizmet almanız önerilir. Firmamız Bahçelievler ve çevre ilçelerde kaliteli hizmetlerini sunmaktadır.

Bahçelievler'de panjur tamiri için gittiğimiz semtler ve mahalleler; Bahçelievler, Yayla, Yenibosna, Soğanlı, Şirinevler, Zafer, Çamlıkahve, Cumhuriyet, Basın Sitesi, Çalışlar, Deli Hüseyin Paşa, Ferit Selim Paşa Caddesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Çavuşpaşa Caddesi. Haznedar, Merter, Talatpaşa, Ünverdi, Çalışlar, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Haznedar, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Talatpaşa, Ünverdi, Yayla

Bahçelievler Panjur De-Montajı Hizmetleri

Bahçelievler panjur de-montajı hizmetleri ile taşınma sırasında panjur de montajlarını kısa sürede yaptırabilirsiniz. Doğru sökülmeyen panjurlarda kesinlikle bazı arızalar meydana gelir. Özellikle panjur motor kısımlarının doğru bir şekilde açılıp de montesi yapılmalıdır.

Bahçelievler Panjur Yedek Parça Temini

Sizler panjurunuzdaki arızanın tamiri için bizlere başvurduğunuz andan itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek mekânınıza geliyoruz. Ayrıca olası farklı arızlara karşı da yedek parça bulunduruyoruz. Panjur Tamirinde kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve orijinal parçalardır.

Panjur Tamirinde İade ve Değişim

Biz firma olarak hizmetimizin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Gayretlerimiz doğrultusunda piyasada yer almayı başardık. Tamir ve montaj esnasında oluşabilecek tüm aksiliklere karşı müşterilerimize ücretsiz iade ve değişim yapma hakkı tanıyoruz. Parça değişiminde müşterilere en kaliteli yedek parçaları sunarak panjurların ömürlerine ömür katmayı hedefliyoruz. Her tamir hizmetinde olduğu gibi panjur tamiri hizmetinde de garantili servis çok önemlidir. Bu nedenle firmamızdan garantili hizmet alabilirsiniz.

Panjur Tamiri Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Bazı panjurlar manüel olarak çalışsa da tamir gerektirecek durumlar meydana gelebiliyor. Uzaktan kumandalı, otomatik, yarı otomatik sisteme sahip panjurların tamiri oldukça karışıktır. Ekibimiz arızalı panjura vardığı zaman gerek bilgisayar yazılımı ile gerekse panjurun motorunu açarak nedenini öğrenmeye çalışırlar. Sonucunda tamirin veya parça değişiminin gerekli olduğu durumlarda mutlaka ekibimize uyarak buna destek olmalısınız. Tamir edilmeyen değişmesi gereken parçası değiştirilmeyen panjurların ömrünün bitmesine neden olabileceğinden ötürü müşterilerin bu konuda hassasiyet göstermeleri gereklidir.