Adrese Teslim Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı artık adresinize teslim

Evinizden veya işyerinizden ister telefon ile ister web sitesi aracılığıyla Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı siparişi verebilirsiniz.

20 yıldan fazla bir zamandan beri Bağcılar'da Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı üreten Saydoli, Cağ Kebap Salonlarının ve tüketicilerin ihtiyacına cevap veriyor. Günde üç defa kızartma yaparak Kadayıf Dolma severlere taze ve sıcak tatlı ile farklı bir damak tadı oluşturuyor.

Covid-19 'un oluşturduğu olumsuzluklarla birlikte arayışa giren Saydoli | Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Pandemi sürecinde evlere servis taleblerini göz önüne alarak online satış sitesi kurdu. 10 aydan beri web sitesi aracılığıyla gelen talepler cevap vermeye çalışıyorlar. Sadece İstanbul'daki ilçelere ev ve işyerlerine kapıda ödeme sistemi ile çalışıyorlar.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı

Bağcılar, Güngören, Bahçelievler ve Esenler ilçelerine istenilen miktarda kadayıf dolması siparişleri ücretsiz teslimat yapılmakta. Bağcılar'a uzaklığına göre 10 TL - 20 TL ilave taşıma ücreti talep edilmektedir. Ama sipariş miktarı arttıkça bu taşıma ücreti ücretsiz kargoya dönüşmektedir.

Sistem tamamen bulunduğunuz adresin posta koduna göre çalışmakta; böylece İstanbul dışından sipariş verilmesinin önüne geçilmektedir. Sipariş verdiğinizde bulunduğunuz mahallenin posta kodunu da ekleyerek siparişi tamamlayabiliyorsunuz.

Sipariş Tel: 0505 234 31 70 - 0212 434 35 25

Adres: Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı
İstanbul Caddesi. 676. Sokak No: 2 Bağcılar İstanbul.

Firma Tanıtım web sitesi: Saydoli | Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı

Kadayıf Dolma online satış sitesi: Saydoli | Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı e-satış Sistemi


Yazdır   e-Posta