Bağcılar Belediyesi 2019 yılı Performans Programı oy çokluğuyla kabul edildi.

Bağcılar Belediyesi´nin Eylül Meclisi İkinci Birleşimi’nde görüşülen 2019 yılı Performans Programı oy çokluğuyla kabul edildi.

Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2019 Yılı Performans Programı, belediye meclisinin ikinci birleşiminde görüşüldü.

Başkan Lokman ÇAĞIRICI 2019 Yılı Performans Programı sunuşunda; “Şehir bilinci yüksek, çağın hayat standartlarına sahip örnek bir kent oluşturmak” vizyonu ile yola çıktığımız 1992 yılından beri katılımcı, paylaşımcı, tutarlı, sorumlu, şeffaf, hesap verebilir ve adil bir yaklaşımla halkımızın ihtiyaç ve taleplerini dikkate alan yönetişim anlayışıyla örnek bir belediye olma yolunda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Bağcılar Belediyesi 2019 yılı Performans Programı

2017-2019 Stratejik Planımız doğrultusunda hazırladığımız performans programımız, kurum olarak bizi vizyonumuza daha da yaklaştırmak üzere planlanmıştır.

Yasal bir zorunluluk olarak değil, gerçek anlamda Performans Esaslı Bütçeleme çerçevesinde hazırladığımız 2019 Yılı Performans Programında, kentsel gelişim, sosyal gelişim ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesine yönelik 160 adet faaliyet/proje planladık. Mali disiplin çerçevesinde tüm birimlerimizin yatırım hedeflerine göre hazırladığımız bütçemizi 525.410.000 Türk Lirası olarak belirledik.

İlçemizi geleceğe taşıyacak projelerimizi tasarlarken temel değerlerimiz olarak ön plana çıkan “kaliteli yaşam” kurma vizyonu, “yenilikçilik” ve “insan odaklılık” kavramlarını rehber edinerek her yaş ve her kesimden ilçe sakinine yönelik hizmetler sunuyoruz.

Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezimizde, Engelliler Sarayımızda, Gençlik Merkezimizde, Bilgi Evlerimizde, Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezimizde ve diğer hizmet binalarımızda günümüz talep ve ihtiyaçlarına yönelik çeşitli faaliyetler, kurslar ve eğitimler düzenliyoruz.

Okul inşaatları, ulaşım, ibadethane, park, sosyal tesis ve spor alanlarının desteklenmesine yönelik birçok faaliyet ve projeyi de yürütmeye devam etmekteyiz. 2019 yılında yapmayı planladığımız faaliyet ve projelerimiz performans tablolarımızda yer almaktadır. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyemizin de ilçemize yönelik yatırım hizmetleri 2019 yılında devam edecektir.” dedi.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir