Lokman Çağırıcı Sizi de Balkona Davet Ediyor

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

23 Nisan Bağcılar’da coşkuyla kutlanacak

Ulusal egemenliğin ilan edilişinin 100. Yılı kutlamaları koronavirüs salgını nedeniyle bu sene meydanlar yerine evlerin balkonlarında yapılacak. Gecede Bağcılar Belediyesi korona timi de Başkan Lokman Çağırıcı’nın katılımıyla İstiklal Marşını okuyacak. Çağırıcı, TBMM’nin açılışının 100. Yılı heyecanını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu tüm Türkiye ile birlikte yaşamak için hemşehrilerini balkonlarda kutlamaya davet etti.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları bu yıl meydanlarda yapılamayacak. Bağcılar Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100.yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı salgın nedeniyle balkonlarda kutlamak için hazırlanıyor.

Korona timi gösteri yapacak

Bu kapsamda Bağcılar Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü çalışanlarından oluşan korona timi araçlarıyla birlikte hilal koreografisi oluşturacak. 23 Nisan akşamı saat 21.00’de Başkan Lokman Çağırıcı’nın katılımıyla İstiklal Marşını okuyacak.

lokman çağırıcı

100. yıla yakışır kutlama yapacağız

Bu amaçla Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sosyal medyadan yaptığı görüntülü paylaşımda hemşehrilerini kutlamalara katılmaya devam etti. Çağırıcı, “Her zamanki coşkumuzu kaybetmeden kutlamaları 100. yıla yakışır şekilde içinde bulunduğumuz şartlara uygun olarak evlerimizin balkonunda yapacağız” dedi.