Meral Akşener, Bağcılar Meydan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi.

Meral Akşener saldırının yaşandığı Bağcılar Meydan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bağcılar İlçe Teşkilatı'nın kurduğu seçim standına gerçekleştirilen saldırı sonrası Bağcılar'a gelerek saldırı alanında açıklamalarda bulundu. Bağcılar Meydan'da bir basın açıklaması yapan Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi. İYİ Parti Bağcılar İlçe Teşkilatı'nın kurduğu seçim standına saldırı gerçekleştirilmiş, olayda 5 kişi yaralanmıştı. MHP’liler tarafından bıçakla yapıldığı iddia edilen saldırı sonrası ardı ardına tepki açıklamaları gelmişti. Olayı duyur duymaz programlarını ve CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile randevusunu iptal eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bağcılar’a geldi.

İlk iş olayın yaşandığı Bağcılar Meydanı’ndaki standı ziyaret eden ve partisinin ilçe binasına giden Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, daha sonra hastanedeki yaralıları ziyaret etti. İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanı Gökhan Yiğit’ten ve doktorlardan bilgi alan Meral Akşener, önemli açıklamalarda bulundu.

“ En büyük tesellimiz can kaybının olmaması” diyen Akşener, “Türkiye sadece bir seçime gidiyor. Türkiye savaşa gitmiyor. Türkiye’de yaşayanların siyasi kimliklerinden bağımsız can güvenlikleri her şeyleri bu ülkeyi yöneten iktidarın ve devletimizin emaneti altındadır. Başbakanı geçtik, Sayın Cumhurbaşkanına sesleniyorum. Bu konunun muhatabı onlardır. Derhal hukuki ve adli konuları çok sıkı takip etmelerini benim de şahsen bu konuyu takip etmeye devam edeceğimi iletmek isterim. 9 kişi yaralı, 1 kişi ağır. 7 arkadaşlarımız ayakta tedavi olarak çıktılar. Bu kabul edilebilir bir şey değildir. Demokrasi ile yönetilen bir ülkede bu saldırı kabul edilemez. Türkiye’de hukuk olsaydı, demokrasi işliyor olsaydı bunlar olmazdı” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener ;Bağcılar'da

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir