AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak; Elele Vererek Başaracağız

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren görev yapan bütün teşkilat mensuplarının el ele vererek yapacağı çalışmalarla başarıların devam edeceğini söyledi.

İl Başkanı Şenocak, önceki dönemlerde görev yapmış İl Yönetim Kurulu üyelerini, İl Başkanlığında ağırladı. Toplantıya AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Yürütme Kurulu üyeleri de katıldı. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren İstanbul İl Başkanlığı’nda görev yapan Yönetim Kurulu üyelerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Şenocak, “Teşkilatımızın kuruluşundan bugüne kadar, her daim fedakârca gönül ve emek vermiş olan siz değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu akşamı sizlerle paylaştığım için çok mutluyum” dedi.

“BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Bu tür toplantıların farklı birimleri kapsayacak şekilde devam edeceğini ifade eden Şenocak, “Önümüzdeki günlerde de önceki dönemde görev yapmış İl Yedek Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz; daha sonra İlçe Başkanlarımızla bir araya gelerek hem istişare yapacağız hem de birbirimizle hasbihal etme fırsatı bulacağız. 24 Haziran’da hayalini kurduğumuz, hedeflediğimiz başarıyı gerçekleştirip, sizlerin de desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımızı yeni dönemin ilk Başkanı yaptık” şeklinde konuştu.

AK Parti teşkilatları olarak, verdiği her sözü yerine getiren bir liderin etrafında siyaset yapan teşkilat mensupları olduklarını ifade eden İl Başkanı Şenocak şöyle konuştu: “24 Haziran öncesi gayretli çalışmanın sonucunda ulaşılan bu başarı, önümüzdeki süreçte daha da katlanarak devam edecek. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak 24 Haziran’ın hemen sonrasında başladığımız bu tür istişare toplantılarımızı gerçekleştirerek yol almaya devam ediyoruz.”

“YENİLENEBİLEN BİR SİYASİ HAREKETİZ”

AK Parti teşkilatlarının kendini sürekli yenileyen, geliştiren bir siyasi hareket olduğunu ifade eden Başkan Şenocak, “Burada bir araya gelen arkadaşlarımız teşkilatlanma alanında da çok tecrübeliler. Önümüzdeki süreçlerde de bu tecrübelerden en iyi şekilde istifade edeceğiz. Ben tekrar bu akşam bizlerle bu ortamı paylaştığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Katılımcıların sorularının da cevaplandırıldığı istişare ve değerlendirme toplantısı, toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir