AK Parti Bağcılar Seçim Hazırlıklarına Hızlı Başladı

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte AK Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı esnaf, dernek ziyaretlerine hız verdi. Teşkilat Başkanı ve partinin ileri gelenleri Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile birlikte Mahalle toplantıları düzenliyor, dernek toplantılarına katılıyor, esnaf ziyaretleri yapıyor. İlk Mahalle toplantısın Yıldıztepe Mahallesi'nde yapan Belediye ve AK Parti yönetimi katılımdan oldukça memnun kaldı. Seçim hazırlıklarına şimdiden start vererek esnaf ziyaretleriyle seçimde yine en yüksek oy alarak kazanmayı hedefliyor.

AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk: resmi siteden yaptığı açılamada:

"Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı olarak, sermayeden çok, emeğe, bilek gücüne dayanan, Ülkemizin ekonomik ve toplumsal hayatında vazgeçilmez öneme sahip olan, esnaf ve zanaatkarlarımızı, tüm kademe teşkilat mensuplarımız ile ziyaretlere devam ediyoruz.

İlçe esnafımızla gerek genel gündemli, gerekse yerel gündemli sorunlarla alakalı görüş alış verişinde bulunuyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe esnafımız, özellikle ziyaret esnasında yerel sorunlarla ilgili alınan notlar ve ziyaret sonrası, ifade edilen sorunlara anlık çözümlerle geri dönüş yapılması, esnafımızla kurulan irtibatı sıcak ve kalıcı hale getirmeye ciddi katkı sağlıyor." dedi.


Yazdır   e-Posta