AKParti Bağcılar Kan Alma Biriminde Kan Verdi

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi’nde kan ve aferez trombosit bağışı yapılabilecek Kızılay Kan Alma Birimi açıldı. Açılışın ardından kan bağışında bulunan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Bağcılar halkı kan bağışı konusunda çok duyarlıdır. Eminim ki bütün hemşehrilerim buraya gereken ilgi ve önemi gösterecektir” dedi.

Türk Kızılayı Avrupa Bölge Kan Merkezi’ne bağlı Bağcılar Kan Alma Birimi, Sancaktepe Mahallesi Çarşı Caddesi’nde açıldı. Bağcılar Belediyesi’nin desteğiyle açılan birim, hem ilçe yöneticilerinden hem de mahalle sakinlerinden büyük ilgi gördü.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, Kan Alma Birimi’ni ziyaret etti. Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ercan Tan, Kızılay Kan Birimi hakkında davetlilere bilgi verdi.

“Bağcılar halkı kan bağışı konusunda çok duyarlıdır”

Açılışın ardından Başkan Çağırıcı ile beraberindekiler koltuklara oturup kan verdi. Bu örnek hareketten sonra vatandaşlar da sıraya girip kan bağışında bulundu. Kan vermenin bir vatandaşlık görevi olduğuna dikkat çeken Çağırıcı, “Bağcılar halkı kan bağışı konusunda çok duyarlıdır. Eminim ki bütün hemşehrilerim buraya gereken ilgi ve önemi gösterecektir. İnşallah bu kanlar ihtiyaç sahiplerine şifa olur” dedi.

Haftanın yedi günü hizmet verecek olan Kızılay Kan Alma Birimi’nde kan ve aferez trombosit bağışı kabul edilecek. Açılış programına Avrupa Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Aişe İpek Akyol, Kızılay personeli ve mahalle sakinleri de katıldı.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir