Bağcılar Meydan'da ABD ve İsraile Lanet Yağıyor

ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesiyle bugün Bağcılar Meydan'da Cuma namazı öncesi toplanan cemaat gösteriler yaparak sloganlarla ABD ve İsraili lanetledi. Bağcılar Mey'dan'da camii etrafında toplanan dev kalabalık nedneniyle Bağcılar Emniyet Müdürlüğü'nün önlem almasına sebep oldu. Bağcılar Meydan Camii'nin etrafında yaya geçişlerine kontrollü izin verildi.

Saat 13:25. Cemaat Cuma namazını kılıyor şu anda. Cami etrafında bayanlar müthiş bir kalabalık oluşturdu. Namazın bitmesini bekleyen.bayan ve erkeklerden oluşan büyük bir kalabalık var. Gittikçe insanlar çoğalıyor. Bağcılar Meydan tıklık tıklım.

Nurhan Aynur Cihan kürsüye çıkıyor ve tekbirlerle miting başlıyor. Bağcılar Belediye Başkanı, Bağcılar Kaymakamı, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri ve Muhtarların hazır bulunduğu bildiriliyor. Tüm Bağcılar halkı ABD ve İsraili lanetliyor.

Saadet Partisi Eski Millietvekili Şevki Yılmaz'ın Bağcılar Meydan'da olduğu bildiriliyor.

Bağcılar Belediye Başkanı kürsüde konuşmasını yapıyor. Alınan kararların Türk Milletini Bağlamadığını bildiriyor. LOkman Çağırıcı tüm parti ve sivil toplum kuruluşlarının ortak bildirisini okuyor. Siyasi Parti Temsilcileri Kürsüye çağrılııyor. ABD ve İsraili kınayan konuşmalar yapılıyor.

Şevki Yılmaz kürsüde. Bağcılar Halkına hitap ediyor. Peygamber Efendimizin İstanbul'u fethini müjdelemesinin önemli bir sebebi olduğunu belirtti.Osmanlının İstanbul Merkezden adaletin, barişın mihenk taşı olduğunu ifade etti.

Şevki Yılmaz konuşmasında ayrım yapmadan birbirimize sımsıkı sarıldığımızda Kudüs'ün kurtulacağını belirtti. Konuşmasını Osmanlı askerlerinin yaptığı yemini toplanan halkla birlikte yaparak bitirdi.

Kdüs Onurumuzdur Mitingi

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir