Belediye Halk Meclisi Toplantısının İlkini Yıldıztepe Mahallesinde Yaptı

Yıldıztepe Mahallesi’nde gerçekleşen Halk Meclisi’nde mahalle sakinleriyle ilçe yöneticileri bir araya geldi. Projeler hakkında bilgi veren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, 4 ay önce temeli atılan Yıldıztepe semt havuzunun yılbaşında hizmete gireceğini söyledi.

Bağcılar Belediyesi’nin kurulduğu günden beri geleneksel olarak her yıl düzenlediği Halk Meclisi Toplantısı, Yıldıztepe Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği’ndeki toplantıda 7’den 70’e mahalle sakinleri ilçe yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantı vatandaşların kişisel veya toplumsal sorun ve isteklerini dile getirmesiyle başladı. Konuşulanları dinleyen birim müdürleri kendileriyle ilgili konuları not aldı. Kimi sorunlar da sıcağı sıcağına toplantıda çözüm buldu. Sahnede yerini alan yöneticiler de kendilerine yönlendirilen soruları yanıtladı.

İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan yaptığı konuşmada “Çok kalabalık nüfusuna rağmen Bağcılar ilçemizde şehirleşme açısından çok güzel işler yapılmış ve yapılmaya devam ediyor. Birim temsilcilerimiz gerekli notlarını aldılar çalışmalarını yapacaklar. Vatandaşımızın huzuru yerinde olsun Allah devletimize zeval vermesin. Toplantımızın ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Yıldıztepe semt havuzu

Gündüz öğrencilere ücretsiz hizmet verecek

Önümüzdeki döneme ait projeleri anlatan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ise şunları söyledi:

“Sezonun ilk açılışını Yıldıztepe Mahallesi’nde yaptık. İstişare kültürümüzü belediyemiz kurulduğu günden beri sürdürüyoruz. Başarının temelinde bu yatıyor. Hem ilçemizin geleceğine ilişkin hizmetleri birlikte konuşuyoruz. Bu yüzden bu toplantıları önemsiyoruz. Çok önemli bir kurum olan Gençlik Merkezi’miz burada hizmet veriyor. Onun yanı başında temelini attığımız Yıldıztepe Semt Havuzu, yılbaşında hizmete girecek. Gündüz öğrencilere ücretsiz akşamları da mahalle sakinlerine hizmet verecek. Ayrıca elektrik hatları yer altına alınan ilk mahallemiz oldu. Şimdi kaldırımlarımızı yeniliyoruz. Kentsel dönüşümle de otopark sorunlarımızı çözüyoruz” dedi.

Halk Meclisi’ne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, Bağcılar Belediye Başkanı yardımcıları, Belediye birim müdürleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İGDAŞ ve BEDAŞ temsilcileri, Yıldıztepe Mahallesi Muhtarı Bayram Kırmızı ve mahalle sakinleri katıldı.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir