Ev Hanımları Yeni Çıkan Sprey Mop'a Bayılacak

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ev temizliği ile yorulan ev hanımları için çok özel bir ürün piyasaya sürüldü. Spray Mop Pratik Temizlik Seti, eğilip kalkmanızı önleyecek şekilde tasarladı. Uzun kulp ve içerdiği fiber bezler sayesinde, elinizle ovaladığınız kadar temiz bir zemine sahip olacaksınız. Spray Mop ile hiçbir şekilde yorulmayacak bir yardımcı konumu sahip. Sprey Mop Pratik Temizlik Seti sayesinde, sabahtan akşama kadar yaşadığınız yorgunluğu, geceleri de bel veya vücut ağrıları olarak taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Erkekler, hanımların evde neler çektiğini bilemez. Temizlik ürünleri İmalatcısı Kar-tem, ev hanımlarını sevindirecek yepyeni bir ürüne imza attı. Spray Mop Pratik Temizlik Seti, eğilip kalkmanızı önleyecek şekilde tasarlanan uzun kulp ve içerdiği fiber bezler sayesinde, hem elinizle ovaladığınız kadar temiz bir döşeme ve hiçbir şekilde yormayacak bir yardımcı konumunda olacaktır. Spray Mop sayesinde, sabahtan akşama kadar yaşadığınız yorgunluğu, geceleri bel veya vücut ağrıları olarak çekmeyeceksiniz. Spray Mop Zemin Temizlik Seti

Kadınların temizlik işlerini hafifletecek, zamandan tasarruf ettirecek, yorulma hissini yok edecek Spray Mop Yüzey Temizlik Seti geliştirilerek hanımların kullanımına sululmuştur. Temizlik işlerinde devrim niteliğinde olan bu ürün kolayca kavrama özelliğine sahip. Hafif baston yapısı, kolay toz toplayabilen micro fiber bezi ile artık temizlik işkencesine son verecek.

Oldukça kaliteli ve sağlam bir yapılışın yanı sıra, üzerinde takılı olan ve yedek gelecek bezleriyle de, uzunca süreler kullanım sağlayacaksınız. Temizlik işleri, gün içerisindeki zamanımızın çoğunu alır ve götürür bizden, üzerimizde bırakmış olduğu yorgunluğu da çabasıdır. Sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirmek yerine tüm boş zamanlarımızda kendimizi temizliğe vermekteyiz. Durum böyle olunca yaşantımız olabildiğince monoton, yorgun ve bitmeyen temizlik işleri ile geçmektedir. Spray Mop Zemin Temizlik Seti

Temizlik yapmak Spray Mop sayesinde vazgeçilmez keyfe dönüşebilecek.

Su püskürtme özelliği ile tüm zeminler ışıl ışıl ışıldarken haznesine konabilen deterjan, arap sabunu ve parfümlü sıvılar sayesinde evinizin her köşesi mis gibi kokabilecek. Ayrıca, Zemin Temizlik için üretilen Spray Mop, yer kaplamayan özelliği ile de evinizin farklı yerlerinde kolayca yerlşecek bir yapıya sahip.

Ev hanımlarının tercihi ve satış rekorları kıran Sprey Mop Mutfak Temizlik Seti Kar-tem Spray Mop Temizlik Seti adresinden ister toptan ister perakende satın alabilirsiniz.