Bağcılar'da Kaldırım İşgalleri Devam Ediyor

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bağcılar'da bütün sokak ve caddelerde kaldırımlarda araç park ederek yaya haklarına saygısızlık yapılıyor. Kaldırımları hergün işgal ederek yayaların kaldırımlarda yürümelerini engelleyer bu araç sahiplerine hiç yetkili kurum dur demiyor.

Öyleki bazı cadde ve sokaklardaki kaldırım işgalleri anlık olarak yapılmıyor, hergün ve sürekli olarak araçlarını kaldırımın üstüne park ediyorlar. Yayaların geçmesi imkansız hale gelen kaldırımlar bile var. Bu araç sahipleri bu kaldırımların kendilerine ayrılmış özel bir alan olarak görüyorlar.

Bağcılar'da kaldırım işgallerinin son bulmasını talep eden okuyucu mailleri sıklaşmaya başladığında dışarı çıkıp şöyle bir 20 dakika içinde tesbit ettiğimiz araçları sizlere paylaşıyoruz. Sadece 3-5 sokaktaki kaldırım işgalleri bu kadar. Bütün Bağcılar düşünüldüğünde kaldırımların yayaların elinden alındığını sizlerde fark edeceksiniz.

Kaldırımları babalarının öz malı gibi gören bu pervasız araç sahiplerinin hak gasplarını durduracak yetkililere sesleniyoruz. Kaldırımlar yayalara aittir. Lütfen yayaların da Bağcılar'da yaşadıklarını unutmayınız. Kaldırımları sürekli işgal eden bu haksız uygulamaya son verilmesini talep eden Bağcılar halkı yetkililerinden gerekli adımları atmasını bekliyor.

Bağcılarda kaldırım işgalleri had safhada