Çarşamba, 21 Kasım 2018

Türkiye tüm kollardan terör kıskacına alınmak isteniyor. Ülkemizin gelişiminde önün kesmek isteyenler, bölünüp parçalanmasını talep edenler, kolay yönetilebilir bir yönetimi başa geçirerek paravan olarak kullanmak isteyenler, bir kaos ortamına sürükleyerek ekonomik olarak vesayet altına almak isteyenler.....

Cumhuriyetin kuruluşundan sonraki gelişimini arzu edilen hızda gerçekleştiremeyen Türkiye Menderes gerçeği ile karşı karşıya kaldı. Erbakan'ın milli hassasiyeti ve bilinçlendirme hamlelerinin önü dış güçlerin Türkiye merkezli piyonları tarafından kesildi. 28 Şubat, 15 Temmuz derken ülkemiz bir kaos ortamına sürüklenmek adına art arda köşeye sıkıştırılmak isteniyor.

Erdoğan'ın siyasi vizyonu, söylemleri ülke insanında kendisini bulması ile bir anda ülkenin yapısı, ekonomisi, yolları, hastaneleri, alt yapısı, herşeyi değişti. Türkiye sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimleri ile Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'da söz sahibi bir ülke haline geldi. "Dünya Beşten Büyüktür" sözü ile mazlum halkların sözcüsü olan Erdoğan tüm emperyalistlerin boy hedefi haline geldi.

1982 yılında İsrail tarafından ortaya konulan kaos planı adım adım uygulanarak parçalayabildikleri devletleri parçaladılar. Parçalamak istedikleri devletler üzerinde ise planlar devam ediyor. Yeraltı kaynakları bakımından zengin ülkeleri iç savaşa sürükleyen emperyalist güçler tüm dünyanın gözü önünde Nijerya, Aden, Lübnan, Mısır, Irak ve Suriye'de demokrasi adına kan ve göz yaşından başka bir şey getirmedi. Demokrasi havarisi ile her zaman önümüze çıkan Avrupa ülkeleri Mısır'da darbe ile paravan hükümet kurdular.

Avrupadan siyasi ve sosyal desteği alan sözde örgütler, Amerika'nın askeri desteği ile terör olaylarını tırmandırmaya devam ediyorlar. Metropol şehirlerdeki yapılanmalar vasıtasıyla ses getirecek bombalı eylemler ile ülkemizi ya vesayet altına alacak ya da parçalayacakları günü hayal ediyorlar.

Emperyalist güçlere ve onun sözde işbirlikçilerine bir çift sözümüz var. Sizler zannediyor musunuz ki İstanbul'u fetheden müjdelenmiş bir padişahın nesli tesadüfen seçilmiştir. İslam ile şereflenen bu millet birlik ve beraberlik içerisinde sizin tüm planlarınızı bozacaktır. Rabbimiz, tarihi misyonunu Kur'an ve sünnet ışığında yerine getiren bu milleti boşuna seçmemiştir. Siz ve arkanızdaki kan emici güçler bu aziz millet ile baş edemeyeceksiniz, yok olup gideceksiniz.

Makaleler

Eğitim sistemi; mutsuz, umutsuz ve huzursuz nesiller yetiştiriyor...

Eğitim sistemi; mutsuz, umutsuz ve huzursuz nesiller yetiştiriyor

İnsanın serüveni kendisini aramaktan ibarettir. Bu yolculukta 'Din ve Sanat' vazgeçilmez iki kılavuzdur. Din insanın...

Haklı olmak; Hakka riayet etmekle, Hak’ka riayet; Kur’an ve Sünnet...

Haklı olmak; Hakka riayet etmekle, Hak’ka riayet; Kur’an ve Sünnet’e uymakla olur

‘Kendini rehabilite etmek, eksiğini giderip hatasını düzeltmek yerine, ötekine parmak sallayan, onun hakkından geleceği tehdidiyle...

Yatarken sağ avcum yanağım altında olmayabilir

Yatarken sağ avcum yanağım altında olmayabilir

İki anı: Sivas şiir etkinliğinde Rahmetli Âkif (İnan) Ağabey'imle beni otelde aynı odaya koymuşlardı. "Murad'ım ben...

Ramazan Kumanya Paketleri
Marka ürünlerden ramazan kumanya paketleriniz hazır
Tel: (0212) 503 06 02
www.kumanyapaketleri.com

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Arısanat Yayınevi
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

İthalattan İmalata Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri imalatçılarımıza uygun fiyata
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Ücretsiz Servis
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi