Mobilya ve Ev Tekstilinde Peluş Kumaş Kullanmak Moda Oldu

Peluş kumaş, genelde polyester gibi sentetik ürünlerden hazırlan sunni bir üründür. Uzun veya kısa tüyleri bulunan peluş kumaşlar aynı zamanda yumuşak ve rahattır. Verdiği sıcaklık nedeniyle yaz ayları için kullanmaya uygun bir kumaş türü değildir. Ancak kış aylarında, şal, kaban, ayakkabı ve pijama ürünlerinde kullanılmasının yanı sıra ev dekorasyonu için de tercih edilir. Mobilya ve ev dekorasyonu için kullanılan alanlara görsel açıdan estetik bir görüntü katar.

Peluş kumaş, tüylü ve yoğun bir kumaş türü olmasına rağmen hava geçirme özelliğine sahiptir. Giyim ürünlerinde kullanıldığında ise herhangi bir tahrişe neden olmaz. Peluş Kumaş modelleri tekstil sektörünün en çok tercih ettiği kumaş türlerindendir. Yaka ve kapşon ağzı, bebe çocuk giyim, bay bayan giyim, mont, kaban imalatında sıcaklığıyla vazgeçilmez tek üründür. Ev tekstili, ev dekorasyonu, çanta, terlik, bot, oyuncak ve bir çok çeşitli aksesuar alanlarında imalatta en çok peluş kumaş modelleri kullanılmaktadır.

Atlas Peluş Kumaşçılık

Peluş kumaşın dikkat çekici özellikleri nelerdir; Yumuşak bir yapıya sahiptir dokunulduğunda güzel bir his verir, kumaşın hava alması sayesinde cildinize zarar vermez. Küçük çocuklar için giysilerde kullanılan giysiler soğuk havalarda sıcak kalmalarını yardımcı olur. Ayrıca peluş kumaştan eldiven, şal ve şapka gibi ürünler tasarlayarak soğuk havalarda çok iyi bir şekilde koruma sağlanmaktadır.

Peluş Kumaş Modelleri sektöre göre oldukça çeşitlilik arzeder. Mobilya, giyim ve ayakkabı sektörü için kullanılan peluş kumaşlar farklılık arzeder. Rocoon, tilki, fox peluş modelleri selktörün en çok tercih ettiği kumaş türleridir. Evlere tarz katan mobilyalarda kullanılan peluşlar rahatlığı ve şıklığı ile büyüleyici bir yapıya bürünüyor.

Peluş kumaşlar yumuşak dokunuşa sahiptir. Tekstil firmalarının tercihi olan peluşlar hava geçirgenliği ile cildin nefes almasına engel olmaz. Tulum, kürk gibi giysilerle özellikle küçük çocukları sıcak tutmaya yardımcı olur. Eldiven, şapka ve şal imalatında kullanılan peluşlar kış aylarında mükemmel bir şekilde bireyi korur. Atlas Peluş Kumaş | www.atlaspeluskumas.com web sayfasında bulunan peluş kumaş modelleri arasından beğendiklerinizi toptan olarak satın alabilirsiniz.

tilki peluş kumaş

Ev tekstili için imal edilmiş peluş kumaşları çamaşır makinesinde yıkamak için ciddi bir ön bilgiye ihtiyaç bulunmaktadır. Aksi takdirde kumaşın yapısına zarar verebilirsiniz. Peluş kumaşları yıkarken dikkat etmeniz gerekmektedir. Peluş kumaşa herhangi bir zarar gelmemesi için, uzmanlar kuru temizleme de yıkanması tavsiye etmektedir.

Peluş kumaş fiyatları ürünün kalitesi ve metresine göre değişmektedir. Kaliteli peluş kumaş modelleri www.atlaspeluskumas.com’da. İndirimli peluş kumaş fiyatları için firma telefonları ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Author’s Posts

Please insert the Optin Form API mailchimp.

Image

Üçüncü Sayfa

Mobil eklemeler

Image
Image