Seksenler Dizisi Oyuncusu Aşı Sonrası Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

Seksenler Dizisi Oyuncusu Aşı Sonrası Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

2 Sinovac + 1 Biontech aşı olan Kemal Kuruçay kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Aşı olduktan sonra aşı ile ilgili alaylı esprili video paylaşan ünlü sanatçı 3. aşı sonrası ölümü sevenlerini derin üzüntüye soktu. Kemal Kuruçay’ın ölümü başta ailesi ve dizi setini ve tüm sevenlerini üzüntüye boğdu. Sağlık Bakanlığı'ndan ölüm nedeninin kalp krizi olduğu bildirildi.

2. doz aşı sonrası ünlü ünsüz yüzlerce kişinin kalp krizi sonucu vefat etmesi aşıların güvenilirliğinin iyice sorgulanmasına sebep oldu. MRNA aşısını kanda pıhtılaşmaya neden olduğu ve bu nedenle kalp krizi vakalarının arttığı son günlerde en çok tartışılan konuların başında geliyor

Kemal Kuruçay, 22 Ekim 2021 tarihinde akşam saatlerinde Seksekler dizisinin Kocaeli Darıca ilçesinde dizi setinde bir anda rahatsızlandı. Çekimde fenalaşarak yere yığılan sanatçıya ilk müdahale sette yapıldı ama 112 sağlık ekibinin müdahale ettiği Kemal Kuruçay özel hastaneye kaldırıldı fakat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

Kemal Kuruçay, 10 Haziran 1962 tarihinde Ankara’da doğdu. Kendine has üslubuyla oyunculuk hayatını devam ettiren Kemal Kuruçay birçok dizi ve sinema filmi projelerinde başarılı oyunculuklar sergiledi. Birçok dizi ve filmde oynayan Kemal Kuruçay son olarak TRT’nin Seksenler dizisinde “Seyfi” karakterini canlandırıyordu.

Kemal Kuruçay’ın ölümü sonrası tiyatro dünyasından yüzlerce dostu sanatçı için taziyelerini ve üzüntüleri paylaştı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da sosyal medya platformu Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay'ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” denildi.

Author’s Posts

Please insert the Optin Form API mailchimp.

Image

Üçüncü Sayfa

Mobil eklemeler

Image
Image