Bu Kütüphane Proje Birincilik Ödülü Aldı

Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi, Hacettepe Üniversitesi’nin Antalya’da düzenlediği “Herkes İçin Kütüphane” projesi kapsamında 4. Değerlendirme Toplantısı’ndan ödülle döndü. Alanıyla ilgili özgün çalışmalar yürüten Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi, jüri üyeleri tarafından en başarılı birinci kütüphane seçildi.

Hacettepe Üniversitesi Teknokent Teknoloji Transfer Merkezinin girişimi, Bill ve Melinda Gates Vakfı işbirliğiyle yürütülen resmi sloganı “Yerel Dönüşüm, Küresel Erişim” olan “Herkes İçin Kütüphane Projesi” 4. Grup Değerlendirme Toplantısı Antalya’da yapıldı.

Toplantıya Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi’ni temsilen kütüphane sorumlusu Zeynep Gediklioğlu katıldı. Üye kütüphanelerin ve proje koordinatörlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı Proje Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Emin Küçük’ün açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra projeye üye olan tüm kütüphaneler yaptıkları çalışmaları içeren sunumlar gerçekleştirdi. İlk sunumu gerçekleştiren Zeynep Gedikoğlu, kariyer portallarını kullanmadan temel bilgisayar eğitimleri ve ofis uygulamalarına kadar verilen eğitimlerini anlattı. Gedikoğlu, alanında uzman kişiler tarafından belirli aralıklarla kütüphanede verilen webinarlar (internet seminerleri) hizmetini de anlattı.

“Her kesimden vatandaşa hizmet veren kütüphanemiz dolup taşıyor”

Alanıyla ilgili özgün çalışmalar yürüten Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi, Herkes İçin Kütüphane Proje Koordinatörlerinin değerlendirmesi neticesinde jüri üyeleri tarafından en başarılı kütüphane olarak ödüllendirildi.

Başarılarından dolayı kütüphane çalışanlarını tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Herkes için Kütüphane projesiyle her kesimden vatandaşımıza hizmet veren kütüphanemiz dolup taşıyor. Hemşehrilerimiz buralarda araştırma ödevlerini yapıyor, kitap okuyor ve seminerlere katılıyor. Kütüphanemiz kitapların sergilendiği mekanlardan öteye geçti” dedi.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir