BAĞCILAR’DA SAMSUN RÜZGARI ESTİ

Bağcılar Belediyesi Geleneksel 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali’nin 3’üncü gününde Samsunlular rüzgarı esti. Programa katılan Gençlik ve Spor eski Bakanı ve 3. Bölge Milletvekili Adayı Akif Çağatay  Kılıç, yaptığı konuşmada Bağcılarlıların şanslı olduklarını belirterek, “Bağcılar’da yaşayanlar şanslı. AK Parti belediyeciliğini en iyi temsil eden Lokman Başkanın bölgesindesiniz” dedi. Festivalde ayrıca ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu da bir konser verdi.

 

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve 3. Bölge Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç, Bağcılar Belediyesi’nin 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali’nde Bağcılar’da yaşayan Samsunlu hemşehrileriyle bir araya geldi.

Bağcılar Kirazlı Metro İstasyonu Etkinlik Alanı’ndaki Festival, Samsunlu yerel sanatçıların seslendirdiği türkülerle başladı. Davetliler folklor ekibinin gösterileriyle coştu. Festivale katılarak hemşehrilerini yalnız bırakmayan Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç, kendilerine her zaman destek veren Bağcılarlılara teşekkür etti. Bağcılar’da duygulu anlar yaşadığını ifade eden Kılıç, “Bu tablo, Cumhurbaşkanımızın en güzel yansımasıdır. O bizlere her zaman milletin yanında ve içinde olun, diyor. Bu aziz millet Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için 15 Temmuz gecesi canını ortaya koydu” diye konuştu.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİ EN İYİ TEMSİL EDEN BAŞKAN”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’yı yaptığı hizmetlerden dolayı öven Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bağcılar’da yaşayanlar çok şanslı. Çünkü AK Parti Belediyeciliğini en iyi temsil eden Lokman Başkanın bölgesindesiniz”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da konuşmasında Mutlu Yuva Huzurlu Toplum, diyerek başlattıkları yürüyüşlerini sürdürdüklerini ifade etti.  Programın ilerleyen anlarında ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu da seslendirdiği şarkılarla Festivale renk kattı. Festivale İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, milletvekili adayları, Bakan Kılıç’ın babası Sinan Kılıç’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Sponsorlar

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Aradığınız Kitap Burada
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

Toptan Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi

© 2018 Bağcılar Meydan | Tüm Hakları İltekmer Bilişim'e aittir