Previous Next

Sağlıklı Kahvaltılar Diyetisyenle Başlar...

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Başarılı diyetisyen Zeliha Avağ, danışanlarıyla pazar kahvaltısında bir araya geldi.

Diyette motivasyonu artırmak amacıyla Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi diyetisyeni Zeliha Avağ tarafından düzenlenen etkinliğe 100’ü aşkın kadın katıldı. Sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlığının topluma kadınlarımızdan yayılacağının farkındayız diyen Avağ, her anne bir öğretmendir temasıyla yola çıktıklarını belirtti.

Yoğun katılımın dikkat çektiği etkinlikte halk sağlığının önemine değinen Avağ, danışanlarıyla birlikte her geçen gün büyüyen diyet ailesini buluşturmaktan keyif aldığının altını çizerek, “kısa sürede böyle büyük bir aile olmamız beni çok mutlu ediyor. Bugün diyetlerimizi bozmadan sağlıklı bir kahvaltı edeceğiz” dedi.

Etkinlik davetlileri oldukça enerjik ve güler yüzle katılırken, danışanların kendi elleriyle hazırladığı pankart ve dövizler dikkat çekti.

17 Kasım Pazar günü, her meslek ve yaş grubundan kadının buluştuğu etkinliğe Big Mamma’s Bağcılar ev sahipliği yaptı. Buluşmaya destek verenler arasında Abdi ibrahim, Orzax, Doğadan Pharmathree gibi firmalar da yer aldı.

Diyabet farkındalığını arttırmak Diyabet farkındalığını arttırmak
Diyabet farkındalığını arttırmak Diyabet farkındalığını arttırmak
Diyabet farkındalığını arttırmak Diyabet farkındalığını arttırmak
Diyabet farkındalığını arttırmak

Yorumlar   

0 # fisunmesut155@hotmail.comFisun 20-11-2019 12:16
Severek katıldığımız kahvaltının sosyal medya da görmek çok gurur verici.Sevgili Zeliha hocam başarılarınız daim olsun.İyi ki varsınız.En kısa sürede yenilerini beklemekteyiz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla