Bağcılarspor Buca Deplasmanından 1 Puan Çıkardı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bağcılarspor gittiği Buca deplasmanında 0-0 berabere kalarak deplasmandan 1 puan çıkardı. Ligin son sıralarından kurtulmak isteyen her iki takım birbirlerine üstünlük kuramayınca maçtan gol sesi çıkmadı. 3. lig 3. Grupta mücadele eden Bağcılar spor deplasmandan 1 puan alarak haftanın kârlı takımları arasında yerini aldı.

Bağcılar Spor bugün Yeni Buca Stadyumu'nda 15 puanla ligin son sırasındaki Bucaspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Ligin son sıraların ilgilendiren önemli maçtan puan veya puanlarla dönmek isteyen Bağcılarspor iyi savunma yaparak 1 puanla döndü. Puanını 23 ' e çıkaran Bağcılar sıralamada 15 sıradaki yerini korudu. Bağcılar spor

3. lig 3. Grupta ligin 22. haftası ligin üstünü ve altını ilgilendiren çok önemli maçlara sahne oldu. Haftanın sürprizleri ligin zirvesinde yaşandı. Lig lideri Bayburt Spor 2. yenilgisini Halide Edip Adıvar'a deplasmanda 1-0 yenilerek aldı. Ligi namağlup takımı 2. yarıdaki maçlarda 2. yenilgiyi tatmış oldu. Bir diğer sürpriz ise Anagold 24Erzincanspor lig ikincisini Kocaelispor'u 5-1 yenerek eli boş gönderdi.

Ligin en alt sıralarında bulunan 4 takımın bu hafta birbirleri ile karşılaşması da en çok sonucu merak edilen maçlardı. Bağcılarspor, Buca'dan 1 puan çıkarırken, Ankara Adliyesi Fatsa'dan eli boş döndü. Bağcılarspor ve Fatsaspor 23, Ankara Adliyesi 19 ve Buca Spor 16 puanla son sıralarda yerini aldılar.

3. lig 22 hafta puan durumu

Bağcılar Spor 23. haftada kendi sahasında 2. yarının yenilmez takımı Serik Belediye spor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Ayrıca ligin en dibinde bulunan Bucaspor Diyerbekirspor'a konuk olacak. Son sıranın bir basamak üstünde bulunan Ankara Adliyesi' lig 14. Gölcükspor'u evinde ağırlayacak. Bağcılarspor'un alacağı sonuçlar kadar bu iki maçın sonucu da Bağcılarspor'u yakından ilgilendiriyor.

Kaynak: http://tff.org