11.68°C

Food

All Stories

  • Video Caption: Çin yeni bir oyunun peşinde
  • Video Duration: 12:00

Çin'de Neler Oluyor

Dünyaya kapalı bir yapı içinde olan Çin'de yine gizemli olaylar oluyor. Sıfır Covid politikası ile tüm dünya tekrar aldatılıyor mu? 

Ani Kalp Krizlerinin Sebebi Ne Olabilir

  • Video Caption: Ani Ölümler Neden Arttı
  • Video Duration: 10 : 30

Pandemi, salgın, aşı derken kalp krizleri sonucu dünyada ani ölümler hızla çoğaldı.  MRNA aşılama sonrası kalp krizleri, beyne pıhtı atma ve damar tıkanıklıkları nedenleriyle ölümler arttı.

Ani Kalp Krizlerinin Sebebi Ne Olabilir

Evde Şeker Düşürmenin Yolları Nelerdir?

Her ana öğünden sonra 20 dakikalık bir yürüyüş, kan şekeri seviyelerinde önemli bir düşüşe yol açar. Tip 2 diyabeti daha basit bir şekilde önleyemezsiniz. Bu uygulama, annenin ve doğmamış çocuğun kan şekeri seviyelerini sağlıklı bir aralıkta tutmak için gebelik diyabetinde de başarıyla kullanılmaktadır.

Evde Şeker Düşürmenin Yolları Nelerdir?

Şeker Düşüren Besinler

Yüksek kan şekeri seviyeleri, yaşamı sadece etkilemekle kalmayıp aynı zamanda kısaltan bir hastalık olan diyabetin habercisi olabilir. Bununla birlikte, doğru beslenme – yeterli egzersizle birlikte – sağlıklı kan şekeri seviyelerinin anahtarıdır. Kan şekerinizi doğal yollarla düşürmenize ve yaygın diyabet hastalığını uzun vadede önlemenize yardımcı olacak en iyi gıdaları sunuyoruz. Ayrıca bu gıdaları günlük diyetinize nasıl kolayca dahil edebileceğinizi de açıklıyoruz.

Şeker Düşüren Besinler

Kalbe İyi Gelen Besinler

Hepimizin en korktuğu rahatsızlıklardan bir tanesi olan kalp rahatsızlıklarının önüne kalbe iyi gelen besinler ile geçmek mümkün olabilir.

Kalbe İyi Gelen Besinler

Please insert your API key for mailchimp.

Image

Download Our Mobile App

Image
Image