Otomatik Kapı Arızası İle İşyeriniz Kapalı Kalmasın

Otomatik Kapı Arızası İle İşyeriniz Kapalı Kalmasın

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma, fotoselli kapı sistemleri marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası'nda tüm ilçelere otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş bir kadroya sahip bir firma ile çalışmanın rahatlığını yaşayın. Yılların deneyim ve bilgi birikimiyle İstanbul'da otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Bağcılar Otomatik Kapı Ustası'ndan Alacağınız Hizmetler

  • Otomatik Kapı Sistemleri
  • Yanakayan Kapı Sistemleri
  • Otomatik Kepenk sistemleri
  • Fotoselli Cam Kapı Sistemleri
  • Fotoselli Kapı Sistemleri
  • Seksiyonel Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı tamirinde orjinal yedek parça kullanan firma ucuz çin malı ürünler tercih etmemektedir. Kaliteli ve Garantili servis hizmeti veren Çınar Otomatik Kapı Tamir Firması hızlı servis ile açılmayan kapılarınızı açarak ticaretinizi aksatmanıza meydan vermez.

Otomatik kapı sistemleri ihtiyaçlarınıza proje bazında fiyat almak için firmaının iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Başlıca servis verilen otomatik kapı sistemleri; otomatik hastane kapıları, otomatik ameliyathane kapıları, fotoselli kapılar, otomatik cam kapılar, otomatik avm kapıları, otomatik mağaza kapıları, otomatik restorant kapıları, otomatik pastahane kapıları, radarlı kapılar, sensörlü kapılar ile her marka kapıların tamir servis ve yedek parçaları ile otomatik kapı servis hizmeti vermekteyiz. Sistemlerimiz ve yedek parçalarımız garantili olup 7 / 24 nöbetçi servisi mevcuttur.

Sıklıkla arıza veren otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmanın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Tags