Siz Tatilde İken Köpeğinize Evde Bakım Hizmeti Veriyorlar

Evde Köpek Bakım Hizmeti

Evde Köpek Bakım hizmeti sevimli evcil dostlarınız siz tatildeyken veya acil durumlarda evinizden ayrıldığınızda size en iyi hizmet vermek için yapılanmış yeni iş alanlarından biridir. Bu işi yapanlar, köpeğinizin sizinle birlikte olmadığı zamanlarda yalnız kalmaması, pati dostlarıyla birlikte neşeli zamanlar geçirmesi için en iyi şartlar oluşturulmuş bir yapıda yürütülmektedir

Kendi başına yerine getiremeyeceği ihtiyaçlarını yerine getirmesine yardımcı olmasını sağlayacak bütün olanaklar köpek bakıcılarında mevcuttur. .

Bağcılar Bahçelievler, Bakırköy ve çevre ilçelerde evde köpek bakım hizmeti veren ciddi firmalardan biri de Mydogin.Com web site ile müşterilerine ulaşmaktadır.  Mydogin.Com - Evde Köpek Bakım Merkezi ile, evcil hayvan sahiplerinin tatilde iken onlara keyif aldığı bir dünya oluşturarak bakımlarını gerçekleştirmektedir.  2012 yılında kurulan, karşılıklı güven ve hayvan sevgisi sayesinde İstanbul'da onlarca evcil hayvan ebeveyni ve evcil hayvan bakıcısına hizmet vermekteler

Sahibinin ilgisi ve arzuları ile birlikte zaman geçirmiş köpekler her zaman sahibin yanında ister. Pati dostlarımızın son derece hassas bir yapısı vardır. Bazı evcil dostlarımız sahipleri olmadığı zaman bunalıma dahi kolaylıkla girebilirler. Ancak bazı durumlarda evcil dostlarımızdan ayrı kalmak zorunda kalabiliriz. Şehir dışı veya yurt dışı seyahatlerinin zorunluluğu ortaya çıkmaktadır. Bu tür zorunluluklarda evcil dostlarımızdan ayrı kalmamız gerekebilir. Bu tip durumlarda mydogin.com aracılığıyla size ve pati dostunuza en iyi hizmeti sunacak bilgi ve ortama sahiptir. Ekip arkadaşlarımız bu konuda yokluğunuzun evcil dostunuza verdiği hissiyatı ve eksikliği en aza indirgemeyi hedeflemek için yetişmiş bakıcılardır.

Evcil Dostunuzun Sağlığı ve Mutluluğu Bizim İçin Önemlidir

Kısa Süreli Konaklama  hizmeti veren firma siz evcil dostlarınız için konforlu ve güzel ortamlar oluşturmayı vaat eder. Evcil dostunuza karşı yeterli ilgi ve alakanın gösterileceği konaklama evinde evcil dostlarınızın eğitiminden, egzersiz ve oyun saatlerine, en kaliteli mamalarla beslenmesine, hatta sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ilgi ve alakayı göstermektedir. Gelişebilecek herhangi bir ani sağlık sorunları ve krizler için direkt olarak müdahalede bulunabilecek veterinerleri bulunmaktadır.

Bunun dışında evcil dostunuzun rutin sağlık kontrollerinde dahi ortaya çıkabilecek ani sorunların erkenden keşfi gibi konular da söz konusudur. Çeşitli ilaçların kullanımı, aşıların yaptırılması gibi hizmetlerimiz için de veterinerlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Evcil dostlarınızı ağırladığımız zaman diliminde yüksek güvenlikli tesisimizde geniş kafeslerde bireysel olarak barınma imkânı da sunduğumuz çeşitli hizmetlerimiz arasındadır.

Köpek Oteli - Moteli Seçerken Dikkatli Olun

Mydogin | Köpek Bakım Evi olarak evcil dostunuzu güvenle bize emanet edebilirsiniz. Evcil dostunuzu herhangi bir köpek oteline emanet ederken dikkat etmelisiniz. Köpeğinizi emanet ettiğiniz yeri seçerken belli başlı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Evcil dostunuz hassas yapısı gereği herkese teslim edebileceğiniz bir evcil hayvan değildir. Güven sorununun evcil dostlarınızın bir başkasına emaneti konusunda zor olduğunun da bilincinde olmak gerekir.

Evcil dostunuzu emanet edeceğiniz tesisin güvenlik durumu, ortam özellikleri, eğlence ve oyun aktiviteleri, egzersizler konusundaki hizmet planları ve bu konulardaki hassasiyetine, sağlık hizmetleri gibi ana başlıklardaki konulara karşı dikkatli olmalısınız. Evcil dostunuzun ev ortamındaki konforundan mahrum kalabileceği zamanlarda en az kendi evinizdeki konforu ayarında bir hizmeti olması gerekir.

Köpek Bakımı Hizmetini Güvenle Alın

Mydogin | Evde Köpek Bakım Evi olarak evcil dostunuz hakkında herhangi bir endişeye kapılmanız isteyeceğimiz son şeylerden biridir. Evcil dostunuzu emanet edeceğiniz köpek bakıcısı size ilk olarak güven vermesi gerekir. Evcil dostunuzun hassas yapısına hitap edebilecek, onların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayabilecek bir otel olmalıdır. 

Hayvan sever kadrosu ve idealist yapısı ile profesyonel bakıcı ve eğitmen kadromuz, teknik ekibimiz, veterinerlerimiz ile en geniş ve konforlu kafeslerimizle, geniş ve güvenlikli tesisimizle hizmet vermekteyiz. Gerekli yetkinlik ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz sayesinde evcil dostunuzun konforunu en üst düzeyde yaşatıyoruz. Gerek yasal gerekse özel belgeler, kalite belgelerine sahip konaklama evimiz ile evcil dostlarınızı bize emanet ederken gözünüz arkada kalmasın.

Mydogin Evcil Dostunuzu Sosyalleştirir

Mydogin | Köpek Konaklama Evi hizmeti aldığınız esnada evcil dostunuz için ev konforundan öte bir konfor ve kalite düzeyi yüksek eğitim vermekteyiz. Evcil dostunuzun cinsine ve türüne hatta ebatlarına uygun diğer cins ve türlerle sosyal etkileşim kurmalarını kolaylıkla sağlar. Evde Köpek Bakımı alanında faaliyet gösteren firmamızdan hizmet almak için 0507 257 11 82 telefondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tags