Bilgi Çocuk ve Meraklı Bilgi’nin 6’ncı Sayıları Çıktı

Bilgi Çocuk ve Meraklı Bilgi’nin 6’ncı Sayıları Çıktı

Bağcılar Belediyesi tarafından çocuklar için çıkarılan “Bilgi Çocuk” ve “Meraklı Bilgi” isimli dergilerin 6’ncı sayıları çıktı.

Bağcılar Belediyesi tarafından çocukların hayal güçlerine katkı sunmak, merak duygularını harekete geçirmek, bilim ve teknolojiyi sevdirmek ve genel kültürlerini geliştirmek amacıyla yayınlanmaya başlayan “Bilgi Çocuk” ve “Meraklı Bilgi” dergileri çok beğenildi. Dergiler, bilgilendirici sayfalardan mizaha, kültürden bilmece-bulmacaya kadar zengin bir içerik sunarken, motor ve bilişsel gelişimlerini destekleyen etkinlik sayfalarıyla ebeveynlerin çocuklarla geçirecekleri zamana katkı sunuyor.

Çocuklar bizim önceliğimiz

Ailelerden ve çocuklardan tam not alan dergilerin son olarak 6’ncı sayıları çıktı. Bilgi Çocuk, yeni sayısında “Takvim’in Serüveni” kapağıyla, Meraklı Bilgi ise “Saatleri Öğreniyoruz” kapağıyla yer alıyor. Kaliteli bir dergiyi çocuklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Çocuklar bizim önceliğimiz. Onlar hayal edecek biz de gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Her geçen sayı daha da güzelleşen dergilerimizin çocuklarımıza yarar kattığına inanıyorum” dedi.

Tags