MRNA Aşı Mücadelesiyle Tanınan Prof. Dr. Serhat Fındık, İstanbul 'dan aday oldu. 

MRNA Aşı Mücadelesiyle Tanınan Prof. Dr. Serhat Fındık, İstanbul 'dan aday oldu. 

Küreselcilerle girdiği mücadele kendisini siyasete taşıdı. İstanbul 3. bölgede aday olan Prof. Dr. Serhat Fındık'a her siyasi görüşten destek büyük. Dünyada en başarılı 100 sağlık personeli listesine giren Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serhat Fındık, Yeniden Refah Partisi listesinden İstanbul 3. Bölge 4. sıradan aday oldu. 

Pandemi ile birlikte ortaya çıkan aşılama çalışmalarında MRNA aşılarının kalp krizlerine yol açacağını savunan ve günümüze haklı çıkan Dr. Serhat Fındık küreselcilerle mücadele etti. MRNA aşılarının kalp krizlerine, beyinde pıhtı atmalarına ve kanser vakalarının artmalarına sebep olacağını her platformda haykıran Göğüs Hastalıkları Uzmanına İstanbul'da destek büyük. 

 Dünyanın en başarılı doktorları arasına giren Prof. Dr. Serhat Fındık, Yeniden Refah Partisi'nden aday oldu. AK Parti'de ise Türkiye'nin en genç kalp cerrahı Prof. Dr. Halit Yerebakan listede yerini aldı.

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleme kararı alan Yeniden Refah Partisi, milletvekili aday listesini açıkladı. 28. Dönem milletvekili aday listesini YSK'ya sunan Yeniden Refah Partisi, sürpriz bir ismin adaylığına yer verdi.

Dünyanın en iyi 100 doktoru arasına girmişti

Dünyanın en başarılı doktorları arasına giren Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serhat Fındık, Yeniden Refah Partisi’nden aday oldu. Pandemi başlangıcından beri MRNa aşılarının kalp krizine neden olacağını söyleyen ve bugünde haklı çıkan Serhat Fındık aşı karşıtlarının tek adayı

Prof. Dr. Serhat Fındık’a Yeniden Refah Partisi listesinden İstanbul 3. Bölge 4. sıradan yer verildi. Oy vermeyi düşünmeyenler bile küreselcilere karşı aday olan Serhat Fındığa oy vereceklerini beyan ediyorlar 

Uluslararası ödülleri var

Prof. Dr. Serhat Fındık, 2011 Yılında International Biographical Center tarafından En Başarılı 100 Sağlık Profesyoneli (Top 100 Health Professionals-2011) ödülünü aldı.

Tags