STK’lardan Abdullah Özdemir’e Tam Destek

STK’lardan Abdullah Özdemir’e Tam Destek

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, belediye başkanı adaylığı sonrası ilçedeki STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Özdemir, “İnşallah bu meclislerle, sizlerle beraber Bağcılarımızın gelişimine hep birlikte çok büyük imzalar atacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin Bağcılar Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan mevcut belediye başkanı Abdullah Özdemir, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Toplumun her kesiminden vatandaşın sevgisini ve güvenini kazanan Özdemir, gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Özdemir, dün akşam Bağcılar’da bulunan sivil toplum kuruluşlarıyla buluştu. Dr. Kadir Topbaş Halk Sarayı’nda gerçekleşen programda dernek ve vakıflardan oluşan STK mensupları yoğun ilgi gösterdi.

STK İletişim Merkezi’ni hizmete sunduk

Çok güzel bir tabloyla karşı karşıya olduğunu söyleyen Özdemir, “Böylesine güzel bir topluluğa hem Bağcılar’ımıza hem de bize bahşettiği için Allah’a hamd ediyoruz. Yine yeniden Bağcılar Belediye Başkanı adaylık sürecinde yanımızda olan Bağcılar’ımızın güzel insanlarına, sivil toplum kuruluşlarının kıymetli mensuplarına ve komşularımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

STK’ların önemine vurgu yapan Özdemir, ‘İlk göreve geldiğimiz gün STK İletişim Merkezi’mizi kurmanın kararını aldım. Ve ardından da hizmete sunduk. Hamd olsun gönül coğrafyamızın kıymetli mensuplarımızla yapılan çalışmalar vesilesiyle ne kadar önemli bir sürece katkı sunduğumuzu görmüş olduk. İnşallah bundan sonraki süreçte de STK’larımızın merkezlerinin akademik bir yönünün olmasını da önemsiyoruz. Dinamizmi olan gençlerin, toplumun vicdanı olan hanımefendilerin dernekler içerisinde olmasını çok önemsiyorum. Bu vesileyle bütün STK’larımızı gençlik kollarını, kadın kollarını kurmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Bağcılar’ın gelişimi için hep birlikte çok büyük imzalar atacağız

Desteklerinden dolayı katılımcılara teşekkürlerini sunan Özdemir, konuşmasını “İnşallah bu meclislerle, sizlerle beraber Bağcılar’ımızın gelişimine hep birlikte çok büyük imzalar atacağız” şeklinde bitirdi.

Tags