Toptan Tişört İmalat Sektörüne Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Toptan Tişört İmalat Sektörüne Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Toptan tişört İmalatçısı, yeni moda trendlerini takip ederek tişört imalatı yapmaktadır.  Bağcılar'da faaliyet gösteren firma tişört imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tişört yaptırmak isteyen müşteriler 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

İç piyasada onlarca kurumsal ve bireysel müşteri portföyüne sahip en disiplinli tekstil firması. Toptan t-shirt imalatında müşteri tercihine göre %100 pamuklu kumaş veya polyester karışımlı kumaş kullanırız. %100 pamuklu kumaşlar birinci sınıf kaliteli süprem penyedir. Kullandığımız kumaşların üretimde renk verme, çekme ve dönme gibi olumsuzluklarla karşılaşmaması için üretim öncesi testen geçirilir. Kullanıldığımız boyalar sertifikalı ve güvenli olup, sağlığa zararlı değildir. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapıyoruz. Müşterilerinin istediği renklerde tişört imalatı yapan en komplike tişört imalatçısı firma olma hedefi ile yola çıkmaktadır.

Omuzların daha düzenli durmasını sağlamak için zincir dikişli biye kullanıyoruz. Böylece son kullanıcı tişörtü giydiğinde vücuduna oturur. Toptan tişört İmalatı’nda tüm süreçler titizlikle takip edilir. Dikim atölyesinde işçiliğin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz.  Sıfır hata ve zamanında tedarik hedefiyle çalışan Toptan Tişört Üretim firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti verir.

En hızlı tişört üretim; ön hazırlık - tasarım - kesim - dikim - ütü paket ve sevkiyatdan oluşmaktadır. Toptan baskısız imal ettiğimiz t-shirtlerimizde isteğe göre baskı veya nakış yapmakta.

İmalatını yaptığımız tişört modelleri

  • Bisiklet yaka tişört
  • V yaka tişört
  • Sıfır yaka tişört
  • Polo yaka tişört
  • Triko tişört
  • Promosyon Tişört
  • Baskılı tişört
  • Baskısız tişört

Bay - Bayan ve Çocuk tişörtleri talepleriniz için hızlı iletişim hatlarımız:  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11

Promosyon Tişört İmalatı

Kurumlara, kurumsal firmalara, işletmelere ve reklamcılara toptan promosyon tişört imalatı yapmaktayız. İster logo baskı, ister klişe baskı, ister nakıs baskılı siparişler verebilirsiniz. İstenilen özellikte promosyon tişört imalatı ürünlerimiz uygun fiyatlı ve yüksek kalitede kumaşlardan oluşmaktadır.

Resimli veya reklamlı tişört imalatımız üzerine daha fazla bilgi almak için iletişim kanalarımızı arayabilirsiniz.

Toptan Tişört İmalatçısı

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.
No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar İstanbul

Tel: 0549 660 34 55
Tel: 0536 438 71 11
Tags